Gondola display voor bad & douche bij Etos
Wil jij jouw bad- of doucheproducten beter onder de aandacht brengen bij Etos? Een goed ontworpen gondola display bad is dé manier om jouw merk op te laten vallen in het winkelpad en de verkoop te stimuleren. XCJ helpt je daarbij: van opvallend ontwerp en productie tot zorgvuldige verpakking en veilige levering in de Etos-winkel. Maak je klaar om klanten te verleiding met een gondola display bad.
Waarom een gondola display voor bad & douche producten bij Etos?
De gondola displays bij Etos zijn speciaal ingericht om je producten op de meest zichtbare plekken te presenteren. Elk Etos-filiaal kent vaste hotspot-locaties voor onder andere bad en douche. Daar komen klanten automatisch langs. Deze plekken zijn de perfecte gelegenheid voor een extra plek in het schap voor jouw shampoos, badschuim of douchegel. Zo krijg je vier weken volop aandacht op de plek waar het telt.
Bel me terug
Wat maakt een goede gondola display?
- De juiste boodschap op het juiste formaat: Een gondola display bad bestaat uit verschillende communicatievlakken, zoals een groot communicatiepaneel, informatiepaneel en schapstrook. De belangrijkste boodschap en je merklogo staan groot in beeld, zodat het direct duidelijk is waar je display over gaat.
- Maximaal 1 of 2 kernboodschappen: Het liefst in steekwoorden. Klanten nemen razendsnel visuele informatie op. Hoe duidelijker en compacter je boodschap, hoe groter de kans op een aankoop.
- Een inspirerende uitstraling: Altijd passend binnen de huisstijl van je merk en de Etos-richtlijnen. Zo val je op én blijft het herkenbaar in het Etos-winkelbeeld.
- Fysieke specificaties: Het communicatiepaneel is bijvoorbeeld 996 mm breed en 210 mm hoog, het informatiepaneel 349 x 307 mm en de schapstrook 986 x 62 mm. Jouw display wordt exact volgens deze richtlijnen opgemaakt en geproduceerd.
Specifiek voor Etos
Elke Etos-winkel beschikt over een aantal plekken waar productaanbieders hun product kunnen uitlichten middels een gondola display. XCJ is gespecialiseerd in het produceren van diverse displays volgens alle eisen die Etos hieraan stelt. Etos verwacht dat displays geen prijzen en geen actiemechanismen bevatten (tenzij uitdrukkelijk toegestaan). Je focus ligt dus volledig op productwaarde en merkbeleving. De gondola display bad geeft je de volgende voordelen:
- Jouw productrange wordt vier weken lang centraal en extra zichtbaar in het pad gepresenteerd.
- Je kunt inspelen op actualiteit of seizoenswisselingen met een frisse boodschap.
- De displays zijn altijd gekoppeld aan vaste categorieën en locaties, zoals bad/douche, deodorant of hand- en bodyproducten, met voldoende verspreiding door de winkel.
Van concept tot winkelvloer: jouw voordeel met XCJ
XCJ ontzorgt. Je hoeft je geen zorgen te maken over het aanleveren, juist verpakken of het transport naar Etos. Met ruim 15 jaar ervaring weten wij als geen ander aan welke eisen een gondola display bad moet voldoen voor Etos. We denken in het hele proces met je mee, schakelen snel en maken de display passend bij jouw nieuwste product of seizoenscampagne.
Wij beschikken over de volledige productie van de displays. Dit is inclusief kartonnen omhulsels of meegeleverde producten, allemaal netjes verpakt, zodat de displays zonder schade in het schap staan. Daarnaast geven we graag advies bij het ontwerp van zowel vloerdisplays als toonbankdisplays, afgestemd op de actuele Etos-richtlijnen. Liever inspiratie opdoen? Bekijk onze verschillende soorten displays.

Contact
Via het contactformulier maakt u eenvoudig uw interesse kenbaar. Wij nemen contact met u op en en horen graag uw wensen aan voor volledig op maat gemaakte displays.
Design
Aan de hand van uw briefing gaan wij aan de slag. Op basis van uw input maken wij een ontwerp, dat past bij uw merk, bedrijf en product.
Eerste sample
Tevreden over het design? Wij maken dan een eerste, daadwerkelijk model. Als u tevreden bent starten wij met de productie van de rest. Van ontwerp tot fullfilment en handling, XCJ heeft alles in eigen beheer.
Levering
Als alle displays gereed zijn, worden deze afgeleverd. Nu kunt u op hoogwaardige wijze uw producten promoten.
Snel jouw bad- of douchemerk zichtbaar bij Etos?
Met een gondola display bad van XCJ zorg je dat jouw bad- en doucheproducten de aandacht krijgen die ze verdienen. Geen gedoe met dozen, geen zorgen over beschadigde displays of communicatie die niet aan de eisen voldoet. Wij regelen het ontwerp, de productie én het totale logistieke traject – zodat jij je kunt richten op het succes van je producten bij Etos.Ook nieuwsgierig naar onze oplossingen voor andere grote retailklanten? Bekijk onze realisaties bij Kruidvat en Trekpleiser.
Wij zijn bereikbaar via het contactformulier op onze website, op +31 (0)55 578 61 29 of via de mail op info@xcj.nl.
Portfolio

Yeauty dispenser display
Klant: OTC Medical Product: Yeauty dispenser display Compacte toonbankdisplay met luxe uitstraling voor de dispensers van Yeauty. De display…

7 Days Face Serum display
Klant: OTC Medical Product: 7 Days Face Serum display Compacte toonbankdisplay met vijf varianten van het…

Perskindol en Ohropax combidisplay
Klant: OTC Medical Product: Perskindol & Ohropax combidisplay Voor OTC Medical produceerde XCJ Reclameproductie deze combidisplay voor plaatsing bij Albert Heijn.De display van stevig…
Voor wie wij produceren
Zie hier een aantal van onze klanten waarvoor wij al 15 jaar displays ontwerpen en produceren.
Waarom kiezen voor XCJ
Jouw display, onze zorg
Met onze jarenlange ervaring halen we veel werk uit jouw handen. We zorgen er altijd voor dat onze afgevulde vloerdisplays ongeschonden de winkelvloer bereiken. Retailers vinden het belangrijk dat actiedisplays makkelijk plaatsbaar zijn en tóch opvallen zonder een sta-in-de-weg te zijn. Wij zijn bekend met de aanleverspecificaties van DIO, Etos, Kruidvat en Trekpleister. Jouw product wordt hierdoor echt gezien en de omloopsnelheid wordt verhoogd.
Alle soorten vloerdisplays
Nagenoeg alle soorten vloerdisplays zijn bij ons bekend; we maken bijvoorbeeld Roll dolly displays, losstaande presentatiedisplays, blow ups van verpakkingen of staande platen met producthaken. Onze displays zijn van 1,5 mm of 3 mm golfkarton, Dubbel EE, massief karton of een combinatie van deze materialen. Omdat we in veel gevallen zelf invouwen, afvullen en inpakken zoeken we altijd naar de meest efficiënte constructie, afgestemd op de inhoud.
Displays op maat
Wij ontwerpen en produceren al 15 jaar met veel succes vloerdisplays voor de cosmetische en farmaceutische industrie. We zorgen in overleg met u voor een design waar de consument niet omheen kan en houden daarbij rekening met de betaalbaarheid en stevigheid van het ontwerp. Wij maken displays op maat en overleggen het ontwerp tot het geheel aan uw wensen voldoet.
Meer weten over FSC gecertificeerde displays van XCJ? Neem contact met ons op!




